Dekoracja mieszkania i domu

Z pewnością dekorujecie Wasze domy, bądź mieszkania na Święta Bożego Narodzenia czy Święta Wielkanocne.

Jeśli chcecie sprawić, by te dni były jeszcze bardziej magiczne i niezapomniane, a brakuje Wam czasu lub pomysłu jakie dekoracje wybrać, to z chęcią Was wyręczę i udekoruję Wasze cztery kąty, jak najlepiej potrafię, by tego dnia cieszyły Wasze oko i tworzyły cudowną atmosferę.

Część z Was świętuje też zapewne sylwestra w domu, a niektórzy hucznie obchodzą Halloween, na tego typu okazje też jestem do Waszej dyspozycji, tak by dekoracje oddały charakter każdej imprezy.

Jeśli dekoracje okolicznościowe domu lub mieszkania stanowią dla Was wyzwanie lub nie wiecie jak sprawić żeby wystrój oddawał atmosferę danego Święta, to pozostaję do Waszej dyspozycji, chętnie Wam pomogę i wspólnie sprawimy, że ten dzień będzie magiczny, a wspomnienia pozostaną w pamięci Waszej i wszystkich gości na długie lata.

Co mogę dla Was zrobić:

  •  udekorować cały dom/mieszkanie na Święta Bożego Narodzenia, Święta Wielkanocne, Sylwestra, czy Halloween
  • stworzyć dekoracje oddające charakter każdej okazji – dekoracje kwiatowe, girlandy balonowe, wianki
  • udekorować stół oraz wynająć swoje rekwizyty do dekoracji stołu (podtalerze, talerze, kielichy, sztućce, serwety, bieżniki, obrusy, świeczniki, wazony itp.)
  • stworzyć wszystkie niezbędne dekoracje, łącznie z własnoręcznymi dekoracjami DIY
  • stworzyć tematyczne girlandy, np. girlanda balonowa
  • zrobić kąciki tematyczne, np. drink bar, który świetnie sprawdza się w czasie Sylwestra, czy Haloween
  • mój konik – ścianka do zdjęć, dopasowana do charakteru imprezy (Halloween, sylwester)
  • przedstawić pomysły na gry i zabawy oraz na ciekawe formy pamiątek i zdjęć, dzięki którym goście będą wspominać te przyjęcia przez długi czas

Potrzebujesz pomocy?

Zamów bezpłatną wycenę w kilka minut...

Dekoracje ślubne, dekoracje weselne lub dekoracja kościoła na ślub stanowi dla Ciebie wyzwanie? A może nie wiesz jaki wystrój kościoła na ślub, albo wystrój sali weselnej wybrać? 

Planowanie ślubu i organizacja wesela spędzają sen z powiek nie jednej osobie, dlatego możesz liczyć na moją pomoc, wspólnie sprawimy, że ten dzień będzie magiczny, a wspomnienia pozostaną w pamięci Twojej i wszystkich gości na długie, dłuuugie lata

ZAMÓW WYCENĘ
© 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone – Burzadekor.pl      Projekt witryny – NetSwifter
envelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram