Dekoracja pleneru

W dzisiejszych czasach coraz więcej par decyduje się zorganizować swoje wesele w plenerze.

Dużą popularnością cieszą się również same śluby w plenerze. Tego rodzaju przyjęcia, to coś, w czym czuję się bardzo dobrze i chętnie dodaję do cudnych okoliczności natury swoje dekoracyjne „trzy grosze”. Dlatego też jeśli Waszym marzeniem jest wesele w takiej właśnie formie, to z ogromną przyjemnością to marzenie dla Was spełnię, tworząc niezapomniane dekoracje ślubne pod chmurką.

Jeśli wesele w plenerze stanowi dla Was wyzwanie lub nie wiecie jakie dekoracje weselne wybrać, to pozostaję do Waszej dyspozycji, chętnie Wam pomogę i wspólnie sprawimy, że ten dzień będzie magiczny, a wspomnienia pozostaną w pamięci Waszej i wszystkich gości na długie lata. :)

Co mogę dla Was zrobić:

  • wykonać różnego rodzaju dekoracje plenerowe np. brzozowy „ołtarz”
  • udekorować całą przestrzeń, tak byście mogli jak najlepiej wspominać swój wymarzony ślub w plenerze
  • wykorzystać części natury i elementy przyrody, dodając do nich odpowiednie dekoracje ślubne
  • zaproponować opcję awaryjną w razie deszczu
  • rozświetlić przyjęcie girlandami świetlnymi i ledonem, które posiadam w swoim asortymencie
  • zadbać o całą oprawę florystyczną plenerowego ślubu
  • zaoferować Wam wachlarz rekwizytów, które idealnie sprawdzą się przy dekoracji pleneru, posiadam w swojej ofercie m.in. szklane cylindry, tabliczki do ozdobienia krzeseł Pary Młodej, drewniane lampiony, wysokie wazony z brązowego szkła, tablice i drogowskazy drewniane, drewnianą beczkę, kosze na koce, konsole dla urzędnika, girlandy świetlne, tablicę konfetti, szklane gąsiory, drewniane skrzynie i krążki itp.
     

Potrzebujesz pomocy?

Zamów bezpłatną wycenę w kilka minut...

Dekoracje ślubne, dekoracje weselne lub dekoracja kościoła na ślub stanowi dla Ciebie wyzwanie? A może nie wiesz jaki wystrój kościoła na ślub, albo wystrój sali weselnej wybrać? 

Planowanie ślubu i organizacja wesela spędzają sen z powiek nie jednej osobie, dlatego możesz liczyć na moją pomoc, wspólnie sprawimy, że ten dzień będzie magiczny, a wspomnienia pozostaną w pamięci Twojej i wszystkich gości na długie, dłuuugie lata

ZAMÓW WYCENĘ
© 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone – Burzadekor.pl      Projekt witryny – NetSwifter
envelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram