Dekoracje z kwiatów

Dla mnie samo patrzenie na kwiaty poprawia nastrój.

Dlatego też nie wyobrażam sobie przyjęcia bez nich – nawet w formie drobnego akcentu. W mojej ofercie znajdziesz kompozycje kwiatowe te mniejsze i znacznie rozbudowane, bukiety zarówno te ślubne, jak i na szereg innych, niezapomnianych okazji, podwieszane kompozycje, girlandy i duże instalacje.

Poza żywymi kwiatami sezonowymi znajdziesz też u mnie wszelkiego rodzaju suszone rośliny w tym trawy pampasowe, które są stale obecne w mojej ofercie, a o ich odpowiedni rozwój dba mój tata.

Co mogę dla Was zrobić:

  • „ukwiecić” całe Twoje przyjęcie, niezależnie od motywu przewodniego
  • pomóc przy wyborze kwiatów, bukietów, a nawet drobnych akcentów roślinnych
  • zaproponować nieco tańsze alternatywy kwiatów, jeśli Twoje wymarzone nie mieszczą się w założonym budżecie
  • wykonać nietypowe dekoracje – np. konfetti z suszonych płatków kwiatów, podwieszane "chmury" kwiatowe 
  • poza wszelkimi kompozycjami kwiatowymi i bukietami oczywiście wykonam także korsarze i butonierki

Jeśli tak jak ja uważasz, że nie ma przyjęcia bez kwiatów, jednak nie do końca masz pomysł na jakie kwiaty się zdecydować, aby sprawić by przyjęcie było wyjątkowe, to pozostaję do Twojej dyspozycji, chętnie Ci pomogę i wspólnie sprawimy, że ten dzień będzie magiczny, a wspomnienia pozostaną w pamięci Twojej i wszystkich gości na długie, dłuuugie lata.

Potrzebujesz pomocy?

Zamów bezpłatną wycenę w kilka minut...

Dekoracje ślubne, dekoracje weselne lub dekoracja kościoła na ślub stanowi dla Ciebie wyzwanie? A może nie wiesz jaki wystrój kościoła na ślub, albo wystrój sali weselnej wybrać? 

Planowanie ślubu i organizacja wesela spędzają sen z powiek nie jednej osobie, dlatego możesz liczyć na moją pomoc, wspólnie sprawimy, że ten dzień będzie magiczny, a wspomnienia pozostaną w pamięci Twojej i wszystkich gości na długie, dłuuugie lata

ZAMÓW WYCENĘ
© 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone – Burzadekor.pl      Projekt witryny – NetSwifter
envelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram