Dekoracja sali weselnej

Dekoracja sali weselnej, stworzenie odpowiedniego klimatu i atmosfery całego przyjęcia niewątpliwie łączy się z odpowiednim doborem kwiatów, a dekoracje weselne nie pozostają bez znaczenia.

Dekoracje sali weselnej są niezwykle istotne, ponieważ towarzyszą Wam i gościom przez cały czas trwania przyjęcia, a co równie ważne – pozostaną na zdjęciach i w Waszych wspomnieniach już na zawsze. Dlatego stworzenie odpowiedniej oprawy florystycznej i dekoracyjnej tego miejsca jest bardzo istotne. Zawsze przykładam ogromną wagę do detali, które tworzą spójną całość, podkreślam charakter danego miejsca i korzystam z jego elementów, tak by wydobyć z niego jeszcze więcej uroku.

Jeśli wystrój sali weselnej stanowi dla Was wyzwanie lub nie wiecie jakie dekoracje ślubne wybrać, to pozostaję do Waszej dyspozycji, chętnie Wam pomogę i wspólnie sprawimy, że ten dzień będzie magiczny, a wspomnienia pozostaną w pamięci Waszej i wszystkich gości na długi czas. :)

Co mogę dla Was zrobić:

  • kompleksowo zaplanować dekoracje sali weselnej i ją dla Was stworzyć
  • stworzyć dekoracje kwiatowe, od tych najmniejszych kompozycji po duże instalacje kwiatowe, girlandy czy podwieszane
  • udekorować stół prezydialny oraz stoły gości
  • udekorować ściankę za Parą Młodą oraz wszelkie ścianki tematyczne i do zdjęć, które wkomponuję w wystrój sali weselnej
  • zaproponować i zapewnić Wam obrusy, serwety czy krzesła, jeśli nie do końca odpowiadają Wam te dostępne na sali
  • zaaranżować strefy tematyczne np. strefa relaksu i wyposażyć je we wszystkie niezbędne dekoracje ślubne
  • wykonać dowolne, ozdobne dekoracje weselne m.in. drewniane tablice i drogowskazy – w swojej ofercie posiadam szereg drewnianych tablic wykonanych ręcznie, np. tablica na pączki lub precle, tablica z rozmieszczeniem gości itp.
  • zaproponować wiele kreatywnych rozwiązań, które sprawią że te chwile i wystrój sali weselnej będzie jeszcze bardziej niezapomniany np. stacja popcorn, kino letnie, jednorazowe aparaty dla gości do uwiecznienia swoim okiem Waszego dnia itp.
  • w swojej ofercie posiadam wiele elementów dekoracyjnych, które zrobią tzw. efekt wow, są to między innymi: napisy na tkaninach, świetlne ledony, rattanowy fotel czy oryginalne podtalerze i ozdobne, kolorowe kieliszki
  • przy dekoracji sali weselnej możecie znaleźć u mnie również ozdobną kanapę i fotele; szklane, drewniane i mosiężne świeczniki; stelaże do ścianek; parawany dekoracyjne; mase wazonów; dekoracje tematyczne; konsole; stoliki; girlandy świetlne i wiele, wiele innych.
 

Potrzebujesz pomocy?

Zamów bezpłatną wycenę w kilka minut...

Dekoracje ślubne, dekoracje weselne lub dekoracja kościoła na ślub stanowi dla Ciebie wyzwanie? A może nie wiesz jaki wystrój kościoła na ślub, albo wystrój sali weselnej wybrać? 

Planowanie ślubu i organizacja wesela spędzają sen z powiek nie jednej osobie, dlatego możesz liczyć na moją pomoc, wspólnie sprawimy, że ten dzień będzie magiczny, a wspomnienia pozostaną w pamięci Twojej i wszystkich gości na długie, dłuuugie lata

ZAMÓW WYCENĘ
© 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone – Burzadekor.pl      Projekt witryny – NetSwifter
envelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram