Konsultacje Online

Organizacja wesela krok po kroku i planowanie ślubu często powoduje wiele pytań i wątpliwości – jakie dekoracje sali weselnej wybrać? Jaka będzie dekoracja kościoła na ślub?

Nie zawsze chcemy zdecydować się na kompleksowe usługi dekoratorki, florystyki czy konsultantki ślubnej. Często jednak mamy wiele pytań i wątpliwości, co do organizacji swojego przyjęcia, jego przebiegu, elementów które są konieczne itp. Zatem jeśli nie jesteście w stanie zdecydować się na powierzenie mi organizacji i dekorowania Waszego przyjęcia własnoręcznie od A do Z, bardzo chętnie pomogę Wam w formie online. 

Możemy porozmawiać przez telefon lub dowolny komunikator. Pomogę Wam wybrać odpowiednie rozwiązania, polecę sklepy w których możecie kupić piękne rzeczy oraz wypożyczalnie, gdzie znajdziecie dekoracje ślubne. Jeśli nie macie pomysłu na motyw przewodni przyjęcia, nie wiecie jakie elementy wykorzystać do dekoracji, co się sprawdzi i co zaskoczy Waszych gości chętnie Wam doradzę.

Co mogę dla Was zrobić:

  • pomóc zdalnie wybrać dekoracje ślubne i dekoracje weselne, proponując miejsca w których można zakupić piękne rzeczy oraz miejsca gdzie wypożyczysz elementy dekoracyjne
  • zaproponować ciekawe rozwiązania DIY, które będą ciekawym urozmaiceniem Waszego przyjęcia i z łatwością wykonacie je własnoręcznie :)
  • stworzyć tematyczne moodboard’y, dzięki którym będziecie mieli wizualną ”ściągę” wyglądu swojego przyjęcia
  • przedstawić pomysły na motyw przewodni, kolorystykę i pomysł całego przyjęcia, dzięki czemu będzie niezapomnianym przeżyciem
Jeśli organizacja ślubu, czy organizacja wesela stanowi dla Was wyzwanie lub macie własną wizję tego magicznego dnia, jednak pewne elementy wymagają wsparcia, to pozostaję do Waszej dyspozycji, chętnie Wam pomogę, wykorzystując dowolny, wybrany przez Was środek komunikacji, dzięki temu wspólnie sprawimy, że ten dzień będzie magiczny, a wspomnienia pozostaną w pamięci Waszej i wszystkich gości na długie, dłuuugie lata :)
© 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone – Burzadekor.pl      Projekt witryny – NetSwifter
envelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram